Sipariş ve Teslimat

Sipariş

Otamon sayfamızdan sipariş verdiğiniz ürünler kredi kartı veya EFT veya Banka Havalesi yöntemiyle ödendikten sonra hazırlanıp kargoya verilmektedir.  Siparişlerin kargoya verilmesi için ödeme onayının gerçekleşmesi gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünlerin stoklarımızda mevcut olmaması durumunda e-posta veya telefon yoluyla tarafınıza bilgi verilmektedir.Bu durumda siparişinizi değiştirme veya iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Ürün değişiklik veya iptal işlemleriniz sizin onayınız ve bilginiz dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Ürün ve fiyat bilgilerinde oluşabilecek yazım ve programlama hatalarındatarafınızla mutabık kalınarak gerekli düzeltmeler yapılmaktadır.

Sipariş detaylarınız tarafınıza otomatik gönderilen bir e-posta ile bildirilmektedir. 

Teslimat

Siparişini verdiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim edilmektedir.

Mesai saatleri içerisinde (hafta içi 09.00-17.30 arası) verdiğiniz siparişlerin onaylanmasını takiben 5 iş günü içerisinde ürünleriniz adresinize gönderilmektedir. Haftasonu verilen siparişler Pazartesi gününden itibaren işleme alınmaktadır.

Sipariş verdiğiniz ürünlerin tarafınıza ulaşması için üyelik, irtibat ve teslimat bilgilerinizi doğru kayıt etmeniz gerekmektedir. Yanlış bilgi girişi sonucu tarafınıza ulaşmayan siparişlerinizden firmamız sorumlu bulunmamaktadır.

Müşterilerimiz teslimat sırasında kargo paketini, kargo firması görevlisi önünde açarak kontrol etmek hakkına sahiptir. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firması görevini tam olarak yerine getirmiş bulunmaktadır. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, ezik..vb. durumlardan müşterilerimiz sorumlu bulunmaktadır.

Kargo masrafları müşterilerimize aittir. İade ve değişim işlemlerinde de kargo masrafları müşterilerimize Her siparişin yanında fatura ve irsaliye gönderilmektedir. Teslim aldığınızda kontrol ederek eksiklik durumunda tarafımıza bildirilmelidir.